NASI PARTNERZY

ALIPLAST jest producentem i dostawcą wielu systemów aluminiowych, powszechnie wykorzystywanych przy wykonywaniu różnego rodzaju konstrukcji budowlanych, związanych ze stolarką aluminiową. Bardzo szeroka gama produktów umożliwia wykonywanie niemalże wszystkich, nawet bardzo skomplikowanych projektów architektonicznych. ALIPLAST  Polska to prężnie rozwijająca się firma wchodząca w skład grupy CORIALIS. Główna siedziba mieści się w Lokeren (Belgia).

PONZIO Polska Sp. z o.o. tworzy aluminiowe rozwiązania systemowe, w szczególności nowoczesne systemy przeciwpożarowe, które kształtują wizerunek współczesnej architektury. Z produktami marki Ponzio identyfikuje się kilkuset kontrahentów w kraju, a o silnej pozycji firmy – wypracowanej przez ostatnie lata, świadczy miejsce w czołówce firm sprzedających systemy aluminiowe oraz ekspansja na rynki Europy.

EFFECT GLASS S.A. – Producent wysokiej jakości szyb zespolonych oraz szkła hartowanego, dysponujący jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce, opartym na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych. Firma jest wiodącym producentem szkła na polskim rynku od 1995 roku.

Wala spółka z o.o. jest czołowym producentem okuć do stolarki aluminiowej działającym na terenie kraju od 1980 roku. Oferuje pełną gamę wysokojakościowych uchwytów, klamek, zawiasów i rygli drzwiowych. Do wszystkich typów systemów okieno-drzwiowych.

W ciągu ostatnich kilku dekad marka WICONA stała się synonimem systemów profili aluminiowych spełniających najwyższe wymagania techniczne. Rygorystycznie przestrzegane wysokie standardy technologiczne, wysoka jakość produktu, a także kompleksowe usługi i doradztwo przyczyniają się do sukcesu marki.

ALUPROF należący do Grupy Kapitałowej KĘTY S.A. jest jednym z czołowych polskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa.  Stosowane materiały i technologie spełniają wysokie kryteria jakościowe, a oferowane rozwiązania systemowe stanowią produkty z powodzeniem konkurujące z wieloma konstrukcjami zagranicznymi.

Firma MEDOS istnieje na polskim rynku od 1995 roku. W ciągu tych lat firma zdobyła doświadczenie w branży odlewnictwa ciśnieniowego i produkcji elementów z tworzyw sztucznych. Zajmuje się produkcją okuć budowlanych do różnych systemów stolarki okiennej.

ESCO Polska Sp. z o.o. jest firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży okuć budowlanych i akcesoriów do produkcji ślusarki metalowej (okna, drzwi, fasady).

Gretsch­-Unitas jest  jednym z wiodących pro­du­centów z branży tech­niki oki­ennej i drzwiowej, automatycznych sys­temów wejściowych i sys­temów zarządzania budynkiem. Wsród pro­duktów firmy znajduje się nie tylko obszerny wybór okuć oki­ennych mających zastosowanie począwszy od budownictwa jedno­rodzin­nego po system zarządzania budynkiem.

GEZE GmbH jest jednym z uznanych na całym świecie producentów systemów okuć do drzwi, okien i technologii bezpieczeństwa.

Record  jest oddzialem koncernu agta record ag – jednego z najwiekszych producentów drzwi automatycznych na swiecie. Zapewniamy odpowiednie rozwiazanie dla kazdego rodzaju wejscia. W swojej ofercie posiadamy rozwiazania dla obiektów handlowych, hoteli, szpitali, stacji kolejowych oraz lotnisk.

SIEGENIA należy do wiodących na świecie dostawców okuć, techniki wietrzenia i automatyki. Ofertę uzupełnia grupa KFV, obejmująca nowoczesne systemy ryglowania drzwi, a także SIEGENIA-AUBI Sicherheits- Service GmbH, której zadaniem jest świadczenie usług związanych naprawą okien i ochroną antywłamaniową.

Sobinco jest jedyną firmą w Belgii specjalizującą się w produkcji pełnego asortymentu okuć do okien i drzwi z aluminium. Sobinco jest wiodącym liderem w wielu zakresach swej działalności.

Firma TERMGLAS istnieje na rynku od 1990 r. Specjalnością Firmy jest produkcja szyb zespolonych. Wieloletnia praktyka i doświadczenie stawia  Firmę w czołówce krajowych producentów .

COPAL Zabudowy balkonów, balustrady, systemy i płyty elewacyjne

MASTER – Okucia okienne, drzwiowe, fasadowe, siłowniki okienne.

Colorex – nowoczesna lakiernia proszkowa spełniająca najwyższe standardy europejskie.